Saltar al contenido

Co by si ženy měly obléci nebo obléci na pracovní pohovor v létě?

13 de agosto de 2022

Chcete-li získat dobrou práci, nestačí mít působivý životopis, váš způsob oblékání bude prvním dojmem, který budou mít zaměstnanci lidských zdrojů, který je založen na zásadách správného výběru. Protože to, jak se oblékáte, o vás v době pohovoru hodně promluví, nezapomeňte si dobře vybrat oblečení, ale pokud nevíte, co na sebe v létě, tento příspěvek vám pomůže prozradí, co by si ženy měly obléci nebo obléknout na pracovní pohovor v létě.

Co si vzít na letní pracovní pohovor?

Je důležité, abyste se v tom, co máte na sobě, cítili pohodlně, ale neudělejte tu chybu, že byste se oblékli, jako byste šli na večírek nebo piknik; I když je velké horko, neměli byste nosit příliš nízké nebo krátké oblečení, protože nepřenesete profesionalitu. Pokud to nemusíte nosit, navštivte aplikaci jako Vinted nebo Wallapop, kde najdete oblečení za velmi přijatelné ceny.

Halenky

Nikdy! noste průhledné fólie, hluboké výstřihy, topy nebo ramínka, i když je velmi horko, nejvíce se doporučuje nosit halenky s neutrální nebo pastelové barvyvýstřih by neměl být hluboký ani nápadný a rukávy by měly být krátké.

Kalhoty

Nenoste džíny, džíny nebo šortky, protože tyto oděvy jsou pro tuto příležitost velmi neformální, ideální by bylo nosit kalhoty s chladné látky jako je vrtačka, džínovina nebo látka. Použití jasných barev ukazuje, že jste veselí, ale na pracovní pohovor chcete odrážet profesionalitu, takže by bylo ideální nosit černé, hnědé, šedé a béžové kalhoty; Přestože je bílá barva klasická, má tendenci se snadno ušpinit, což může být velký problém.

sukně

Mnoho lidí by na pohovoru nemělo nosit sukně, protože bývají příliš odhalující; ale sukni s vhodná délka Dodá vám elegantní styl. Jste-li vysoká osoba, stylizuje vás sukně pod kolena, ale pokud jste nižší žena, můžete nosit sukni, která sahá nad kolena; sukně by nikdy neměla být příliš krátká, protože by vám měla zakrývat nohy, když si sedáte.

Šaty

Pokud plánujete nosit šaty, neměly by být příliš krátké nebo těsné, nenoste šaty s ramínky, úzké nebo hluboké výstřihy. Můžete vypadat sexy a elegantně, aniž byste museli ukazovat hodně kůže, nezapomeňte, že jdete na pohovor, ne na večírek. Nezapomeňte nechat třpytky, světlé a barevné potisky ve skříni.

doplňky šatníku

Pokud si k sukni nebo šatům vezmete punčochy, nenoste barevné ani vzorované punčochy, musí být průhledné, aby elegantně ukázaly vaše nohy. V případě bot je vhodnější nosit zavřít boty Pokud nosíte sandály, musí být na vysokém podpatku a musí být čisté a v dobrém stavu, nikdy nenoste pantofle ani žabky.

Doplňky by měly být střízlivé a malé, nikdy nenoste křiklavé a barevné oblečení, protože jsou doplňkem šatníku. Peněženka musí být malá, nejlépe černá, nesmí být špinavá ani pomačkaná.

Nehty na rukou a nohou by nikdy neměly být výrazně zbarvené.Je důležité používat světlé nebo neutrální barvy na všechny nehty; pokud nejsou natřeny, musí být čisté a dobře řezané. The make-up by měl být přirozený U neutrálních, zemitých nebo pastelových barev se doporučuje vyhnout se používání parfémů.

Věci, které byste při pracovním pohovoru neměli dělat

  1. nikdy nepoužívejte světlé barvytřpytky, potisky nebo velmi odhalující oblečení.
  2. Nikdy se neukazujte špatně oblečený nebo rozcuchaný.
  3. Nezpozdi se.
  4. vyhnout se použití hovorové výrazy.
  5. V rozhovoru ani v dotaznících nelži.příklad správného a nesprávného držení těla
  6. Verbální jazyk říká hodně, proto se vyvarujte neustálého gestikulování nebo křížení rukou.
  7. Jděte v doprovodu.
  8. Nechat zapnul mobil.
  9. být nezdvořilý
  10. Nesmí vám chybět doklady, zkontrolujte, zda máte potřebné a nejsou pomačkané.

Nenechávejte nic náhodě, proto se řiďte radami v tomto příspěvku vhodně se oblékat Na přijímacím pohovoru v letních dnech zapůsobte na personalistu nejen svým životopisem, ale i svým seriózním, ohleduplným a profesionálním způsobem oblékání.