Saltar al contenido

Chyba: ‘Roblox se nenačte nebo neotevře’ – Řešení pro přehrávání Robloxu

18 de julio de 2022

Jedná se o jednu z nejpoužívanějších vývojářských videoher na světě díky mnoha možnostem vytvářet obsah které svým uživatelům nabízí, pokud víte, co je Roblox, měli byste vědět, že tato hra se nevyhne tomu, že příležitostně ukáže časté chyby, kvůli kterým může nejednoho přijít o rozum.

Tyto chyby se mohou projevit následujícím způsobem: když stisknete play, zobrazí se reklama „stáhněte a nainstalujte“, přestože je videohra již na vašem počítači nainstalována. Může také indikovat „chybu Roblox ID 17, 149, 148“, která nám neumožňuje hrát, nebo obrazovka zůstává zapnutá „získání nejnovějšího Robloxu“ nekonečně.

A když už mluvíme o nekonečnu, můžete také uvíznout ve smyčce což neumožňuje jeho bezpečnou instalaci; Je zde také upozornění „při spouštění podrobností httpgetstring-httpsendrequest Error:hresults OX80072f19 Robloxu došlo k chybě“, což je upozornění, které může vyvolat u nejednoho pocit plížení.

Mezi další z hlavních varování patří, že „došlo k neočekávané chybě, kvůli které se musí Roblox zastavit“; při spuštění se zavře nebo zobrazí chyby v konkrétních hrách videohru na našem smartphonu nebo tabletunebo zobrazit chybovou zprávu při načítání nastavení důležitých informací.

Při spuštění vám také může říct, že se nemůže připojit k webu, protože antivirový program vašeho počítače neumožňuje přístup k internetu, přestože antivirus nemáte nebo jste Roblox dříve umístili na seznam důvěryhodných aplikací; pokud máte antivirus Norton nebo Aviramůžete zkontrolovat, jak udělat výjimky zde.

Tyto chyby jsou jen některé z dlouhého seznamu možností a mohou být generovány různými příčinami, počínaje typem připojení, které máte, ať už je bezdrátové a nestabilní nebo s nízkou šířkou pásma; může to být také tím video hra mít poškozený scénář nebo špatně, což mu brání v normálním chodu.

Možné řešení

Nejprve se ujistěte, že používáte nejaktuálnější verzi svého prohlížeč preferováno, ať už je to Internet Explorer, Google Chrome nebo Firefox, což jsou některé z prohlížečů, které by v normálních situacích měly bez problémů spustit Roblox.

Dalším možným řešením je, že byste měli resetovat možnosti internetu, ačkoli to funguje výhradně ve Windows následujícím způsobem: přejděte v Internet Exploreru na možnost ‘nastavení’ a okamžitě, když najdete „Pokročilé možnosti internetu“, klikněte na něj a restartujte; zkuste hrát znovu.

Odstraňte nebo deaktivujte jakýkoli plugin Blokovač reklam které jste dříve nainstalovali do počítače, protože to brání úplnému načtení hry. Další položky, které se můžete pokusit odstranit, jsou soubory cookie a dočasné soubory (mezipaměť) z jakéhokoli počítače, ze kterého chcete spouštět Roblox.

Po provedení těchto kroků restartujte počítač; Můžete také zkusit zakázat všechny pluginy a poté je spouštět jeden po druhém, dokud nezjistíte, který z nich není kompatibilní s Robloxem; Také se ujistěte, že datum a čas na vašem počítači jsou správné.

krycí robloxové postavy

Řešení pro chytré telefony a tablety

Ujistěte se, že je vaše zařízení kompatibilní s Roblox Mobile, a to se můžete dozvědět v tomto článku; pokud máte počítač z Apple iPad 3, nebo iPhone 4S, hra by měla běžet bez problémů; pokud máte operační systém iOS 8můžete spustit Roblox, pokud jej nemáte, ujistěte se, že je vaše zařízení kompatibilní s touto verzí.

Pokud máte zařízení, jehož operační systém je Android 4.0.3, budete moci spustit Roblox bez problémů, a pokud ne, obdržíte varovnou zprávu, která naznačuje, že hra bude mít zpoždění, takže ji nedoporučujeme instalovat, protože není dostatečně výkonná; je jakékoli zařízení střední nebo vyšší třídy.