Saltar al contenido

Android: Reboot System Now Funkce režimu obnovení

20 de agosto de 2022

Telefony s Androidem mají spoustu důležitých a zajímavých možností, na kterých může záležet všem jeho uživatelům. Telefon totiž umožňuje přístup a získat spoustu informací v případě, že některá z komponent tvořících zařízení přestala fungovat. Například mnoho lidí, jejichž obrazovka je rozbitá a potřebují restartovat telefon, to může udělat prostřednictvím režimu obnovení.

Musíte vědět, že operační systémy mají vždy sekce, ve kterých můžete konfigurovat možnosti, které používáte při spouštění systému. V případě systému Windows máme přístup k režimu spouštění, ale v systému Android Máme pouze režim zotavení.

Jak získat přístup k režimu zotavení v systému Android?

Chcete-li získat přístup k režimu obnovení na telefonu Android, musíte to udělat, když je mobil vypnutý. Protože to je cesta obnovit systém a jediný způsob, jak to udělat, je vypnout zařízení pro přístup k uvedenému režimu.

Vypněte telefon

Prvním krokem k přístupu do režimu obnovy a možnosti provést obnovu nebo obnovení systému je vypněte telefon. Před vypnutím telefonu se však musíte ujistit, že je v něm baterie mobilního telefonu dostatečné nabití. Pokud totiž telefon vypnete s baterií na poloviční životnosti nebo s velmi nízkým nabitím, vystavujete se riziku, že při vstupu do recovery módu bude baterie zcela vybitá. To může způsobit neopravitelné poškození desky nebo systému telefonu.

Stiskněte tlačítka pro zvýšení hlasitosti a tlačítko napájení

Druhým krokem pro vstup nebo aktivaci režimu obnovení telefonu je stisknutí tlačítka pro zvýšit hlasitost a tlačítko na zapněte telefon. Musí vám být jasné, že tato tlačítka musí být stisknuta okamžitě současně. Pokud tyto dva nestisknete současně, nebude to fungovat, což znamená, že telefon nepřejde do režimu obnovení.

Podržte, dokud se nerozsvítí

Jakmile máte obě tlačítka stisknutá, třetím krokem je držet je stisknutá dokud se mobil nezapne. Telefon se zapne a zobrazí logo týmu, poté projde logem Android. To znamená, že režim obnovy již probíhá a kroky fungují.

Jaké jsou možnosti režimu obnovení v systému Android?

Funkce, která má režim obnovení v systému Android, je dosáhnout obnovit počítačový systém. To lze provést, aby mobil znovu fungoval nebo jednoduše obnovil všechna jeho nastavení, jako je např tovární nastavení týmu.

stisknutím tlačítek přejděte do režimu obnovení

Jaká je hlavní funkce možnosti „REBOOT SYSTEM NOW“?

Více než hlavní, jediná funkce, kterou má ‘RESTARTUJTE NYNÍ VÁŠ SYSTÉM’ je formátovat telefon. To znamená, že výběr této možnosti resetuje telefon stejným způsobem, jako to dělají počítače.

Toto je možnost, která neovlivní nepříznivě operační systém, ale spíše vám umožní rychlý přístup k uložené verzi systému, to znamená, že systém bude obnoven do bodu před tím, který způsobil telefon. nejde zapnout.

Je důležité, abyste si pamatovali, že režimy obnovení telefonů typu Android má mnoho společností, které je vyrábějí, tolikrát režim obnovení přijde v cizích jazycích, a budete muset vědět, jak se v nich pohybovat. Jedním z nejběžnějších jazyků je čínština, a proto mnoho uživatelů považuje za důležité vědět, jak formátovat mobilní telefon v čínštině v režimu obnovení.

I tak, když stisknete tuto možnost, neudělá nic víc ani nic méně než deaktivuje režim obnovení a umožní vám přístup do normálního režimu Android, tj. pouze pokud to systém umožňuje, protože se nespustí, pokud je některá z jeho částí ohrožena.

Připomínáme, že v případě, že jste se do tohoto režimu dostali omylem a nevíte, jak se z něj dostat, je tato možnost správná, abyste mohli spustit telefon bez větších problémů, protože odstraní režim obnovení a umožní vám přímý přístup k normálnímu nastavení spouštění systému Android. To je důležité, protože tento režim se může zdát velmi matoucí pro všechny, kteří poprvé používají zařízení Android.
telefon s Androidem

Formátuje můj telefon pomocí „REBOOT SYSTEM NOW“?

Všichni lidé, kteří používají „REBOOT SYSTEM NOW“ musí mít na paměti, když vstupují do režimu obnovy, je, že ztratit všechny informace a nastavení, které mají v počítači. Tato možnost zformátuje telefon tak, aby vypadal, jako by právě vyšel z továrny.

Dal jsem Reboot System now, ale Android se nespustí, co mám dělat?

Pokud jste jej omylem spustili a nevíte, jak se z tohoto režimu dostat, měli byste vědět, že dostat telefon z režimu obnovení je snadné. Tato možnost je totiž mnohokrát používají pouze technici, nebo lidé, kteří jej skutečně chtějí aktivovat.

Varujeme vás, že je možné, že váš systém Android je kompromitován, a tedy všechny informace, které v něm ukládáte. To je důvod, proč pokud vstoupíte do režimu obnovení, ale váš telefon se stále nespustí, i když nyní dáte restart systému, je to tak, že váš vlastní telefon skutečně zamrzne, když otevřete položky, které musíte aktivovat.

V tomto případě doporučujeme změnit android ROM, který máte nainstalovaný v telefonu. To však může být poměrně dlouhý a únavný proces Doporučujeme, abyste to vzali k technikovi.