Saltar al contenido

Alternativní aplikace k Uberu – levné a bezpečné taxi

23 de agosto de 2022

Uber je jednou z nejvýznamnějších soukromých společností zaměřených na přepravu na světě, nachází se ve velkém počtu zemí na každém z kontinentů, čímž se daří rychle a efektivně globalizovat a nabízet poskytovat svým příslušným uživatelům všechny druhy nástrojůslužby, možnosti a pomoc, když potřebujete nějakou jízdu.

Určitě tato společnost dosáhla obrovského úspěchu v posledních letech představuje nezbytnou pomoc pro všechny lidi, kteří potřebují rychlý, bezpečný a levný dopravní prostředek v kteroukoli denní dobu.

Výhody, které Uber poskytuje nám a soukromé přepravní společnosti obecně, jsou proto větší ve srovnání s prostředky městských taxíků tyto společnosti se staly populární.

Uber je přítomen v mnoha městech po celém světětedy jediné, co budeme potřebovat k tomu, abychom si mohli užívat služeb nabízených touto společností, je mobilní zařízení se systémem Android nebo iOS, ve kterém si stáhnete oficiální aplikaci tohoto dopravního prostředku a odtud budete mít vše možnosti a nástroje pro rezervaci a vyžádání vašich výletů.

I když stejně jako Uber Existují různé společnosti zaměřené na tuto oblast. která nám může nabídnout stejné nebo dokonce lepší služby a možnosti než tato uznávaná soukromá společnost. V případě, že chcete cestovat s jinou přepravní společností, která pro vás může být jednodušší nebo může být jednoduše levnější, tento článek vám pomůže.

Dále dáme a stručný přehled nejlepších alternativ ve společnostech nebo přepravních společnostech, jako je Uber, a které nám mohou nabídnout. Bez dalších okolků nás sledujte a zjistěte všechny podrobnosti, informace a údaje týkající se těchto společností, kromě aplikací, které nám nabízejí, abyste mohli využívat všechny jejich příslušné služby a možnosti.

Nejlepší aplikace pro služby řidičů jako Uber

Jak jsme již řekli, kromě Uberu existuje velké množství soukromých společností, které se zaměřují na poskytování všech druhů dopravy svým příslušným uživatelům. Některé z nich se díky svým službám a uznání stávají stejně gigantickými jako Uber, i když na druhé straně existují i ​​mnohem menší společnosti ale pro to neméně zajímavé.

Když v tom máme jasno, řekneme vám o některých možnostech, ze kterých si v tuto chvíli musíte vybrat potřebují jakýkoli druh dopravy nebo jezdit, abyste měli na výběr různé alternativy, pokud už z nějakého důvodu služby Uberu nechcete využívat.

aplikace soukromé přepravní služby

Di Di

To je bezpochyby jeden z nejsilnějších návrhů v případě dopravních společností. DiDi je další dobrá alternativa v případě, že nechcete používat Uber. Jedná se o přepravní společnost původem z Číny. Tomu se podařilo expandovat do různých zemí světa, má také široké portfolio služeb a nástrojů, které Uberu není co závidět.

DiDi představuje široký seznam zemí, ve kterých je přítomen, z těch můžeme jmenovat Mexiko, Kolumbii, Španělsko, Argentinu, Brazílii, Chile, Austrálii, Peru, Kostariku a další národy a města, ve kterých můžeme získat tuto úžasnou dopravní společnost.

Mnoho lidí se domnívá, že tato aplikace má funkce, které ji staví před Uber na dopravním trhu. Mezi nejvýraznější patří jeho schopnost sledovat aktivitu každého z vašich řidičů v reálném čase. To je výhoda, protože lidem to usnadňuje přístup ke službě na základě jejich aktuální polohy. Vozidlo tak může vyzvednout zákazníka mnohem rychleji.

Stejně, monitorování pokračuje během přepravní služby. No, společnost zaznamenává každou z tras, kterými se řidič dostane do cíle. Samozřejmě bere v úvahu i informace o uživateli, které jsou přenášeny.

To vše je pokrok, který podporuje bezpečnost, která existuje mezi řidiči a uživateli. Tímto způsobem lze poskytovat lepší služby s větší důvěrou. Bez ohledu na to, o jaký ovladač se jedná, vaše registrace je vždy uložena v aplikacipro jakýkoli nezbytný případ.

Tato aplikace také fungovala jako prostředek na podporu podnikání v tomto sektoru, zejména v zemích Latinské Ameriky. Kde váš trh každý rok roste.

Kromě toho dnes existují miliony a miliony řidičů, kteří používají tuto aplikaci se 4 miliony denních závodů, každý den je rozšíření, které tato společnost získala, větší ve srovnání s jinými, které službu také nabízejí.

Patří také mezi jeho hlavní přednosti nabízí dodávky Didi Food bezkontaktní a také pokud je cestovní, má čisticí prostředky. Stejně tak další z jeho výhod je, že má také finanční podporu na různých místech, jako jsou obchody nebo restaurace.

společnost didi

Cabify

Jde o soukromou platformu zaměřenou na poskytování všechny druhy dopravy ke svým uživatelům, funguje prostřednictvím aplikace a je přítomna ve více než 10 zemích. V některých termínech je Cabify mnohem menší než Uber a DiDi, ale jeho možnosti, nástroje a služby jsou vysoce kvalitní, což považují všichni lidé, kterým se podařilo tuto aplikaci používat.

Nemůže však být tak dobrý jako výše uvedené. Ale pokud si všimnete neustálý růst, který tato společnost představuje. Nejen z hlediska územní expanze; ale z hlediska kvality služby, kterou nabízí, s přihlédnutím k názorům a potřebám uživatelů s cílem nabídnout lepší službu.

Navíc se stávají zcela odpovědnými za bezpečnost uživatele, součástí jejich služeb je zaručit bezpečnost hygienickými opatřeními, lokalizovanými výlety pro větší informace svým příbuzným o tom, kde se nacházíte a Má také rozsáhlý zákaznický servis.

Celá tato platforma prochází technologickým pokrokem, aby propojila uživatele a společnosti, které potřebují přepravu, jen tím, že má rozsah této aplikace na jejich telefonech můžete kontaktovat společnost Cabify získat vaši službu.

osoba používající ovladač na svém telefonu

inDriver

Stejně jako předchozí společnosti i tato nabízí také služby mezinárodní dopravytato aplikace má také poměrně málo uživatelů kolem 80 milionů uživatelů a v současné době je ve 33 zemích.

Chcete-li získat přístup k jejich službám, musíte vyplnit informace o cestě a o rozpočtu k zaplacení a pokud máte osobní požadavky, pokud máte dítě a chcete, aby byly povoleny změny dětské sedačky nebo trasy. I když jste klientem ve své aplikaci inDriver, zobrazí vám určité informace, jako je auto, které pojede, údaje o řidiči a stanovený čas cesty. To vše pro zajištění vyšší bezpečnosti pro uživatele.

Zajímavé a odlišné na této aplikaci je to jednání mezi klientem a řidičem probíhají v reálném čase, jsou mezi nimi navýšeny náklady a podmínky, pak jde o to, že je služba poskytnuta. To podporuje růst vztahů mezi klientem a uživatelem; takže můžete mít svého důvěryhodného řidiče po ruce pro jakoukoli přenosovou situaci. Má však tu nevýhodu, že stanovuje své sazby za tržní cenu řízenou konkurencí mezi stejnými řidiči.

To znamená, že v době, kdy je tok zákazníků nízký, jsou ceny stejně nízké. Přicházejí generovat ztráty ve svých řidičích. Ale pro uživatele s nejlepší sazbou.

Yaxi

Dnes existuje mnoho způsobů, jak se pohybovat, ale pro větší bezpečnost uživatelé dávají přednost těmto soukromým přepravním společnostem, jako je Yaxi. Tato aplikace Nachází se na telefonech se systémem Android a iOS.

Má esteticky atraktivní design, který vám dává možnost registrace a poté udělení povolení k nalezení vaší polohy pomocí mapy v případě, že potřebujete taxi. Také, když zadáte žádost, toto požádá vás o zadání adresy, kam jedete.

To vše je součástí faktorů, které zvyšují bezpečnost služby. To vytváří větší jistotu při požadavku na taxi.

Musíte také vyplnit některé požadavky, kterými jsou telefonní číslo, e-mail pro zaslání kódu a ověření informací. Pak je to tak, že můžete přistoupit k přidání vaší platební metody a na konci celého procesu je to, že popřSvou taxislužbu získáte přes Yaxi.

Porazit

Aplikace Beat usnadňuje lidem, kteří se potřebují nějakým způsobem pohybovat, aby je naučili, jak to udělat ve městě, kde se nacházejí. Jinými slovy, tímto způsobem poskytují uživatelům to, co požadují prostřednictvím propojení. Na rozdíl od jiných aplikací tato nabízí své služby za nižší cenu a to také Lze jej zrušit různými způsoby digitální platby.

Jeho funkčnost je snadná, pouze řidiči, kteří jsou přidružení, obdrží a žádost zaslaná cestujícími požadujícími službu. Je třeba poznamenat, že v této žádosti, kterou odesílají, již nesou příslušná data, kterými jsou jméno, poloha, směr cesty, mezi více daty pro větší spolehlivost.

EasyTaxi

Jedná se o soukromou přepravní společnost s oficiálním sídlem v Brazílii. EasyTaxi je přítomna téměř v celé Jižní Americe a část Latinské Ameriky. Z aplikace této platformy budete mít příležitost získat rychlou a bezpečnou přepravu.

Přestože se jedná o menší společnost než výše uvedené, má a dobré uznání a sláva uživateli díky velmi kvalitním službám.